Tuş Kaplama, Restorasyon Sistemi Satışı ve Eğitimi

Tuş kaplama makinesi ve eğitim paketi ;Hızla büyüyen sektörde yerinizi almak için bütün olarak tuş kaplama sistemi kurulumu ve eğitimi bu pakette..

Bu paketle neler yapabilirsiniz ?

* Aşınan, eskiyen oto teyp düğmelerini orjinal ilk günkü haline geri döndürebilir, restore edebilirsiniz.

* Tüm araç gruplarının cam kaldırma düğmeleri, klima kontrol paneli düğmeleri ve tüm trim aksamını üzerindeki orjinal yazı ve logolarıyla birlikte fabrika çıkış haline geri döndürebilirsiniz.

* Araç içinde yada başka sektörlerde kullanılmakta olan tüm plastik parçaları yenileyebilir, renk ve üzerinde bulunan yazı, grafikleri istediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Paket içeriği nedir ?

* İşlem sürecinin tamamını içeren atölyemizde üç günlük tuş temizleme, boyaya hazırlama, boyama, grafikleri hazırlama, lazer makinası kullanma ve parça markalama eğitimi.
   Eğitim size verilecek olan gerçek makine, ekipman ve bilgisayarla verilecektir. Aynısı, benzeri, muadili vs. değildir.

Tam eğitim süreci :
- Gelen ürünün analizi ve fiyat belirleme
- Kimyasal temizlik
- Boyaya hazırlık
- Tamir ve boyama
- Markalamaya hazırlık
- Lazer makinesi kullanma ve bakımı
- Gelen işi tamamlama ve teslim etme
Konularındadır, ve 3 gün sürmektedir.

* 30w fiber lazer markalama makinesi + tuş yenilemeye uygun hassas lens.
   ( Makine standart 220 V ile çalışmaktadır, sanayi elektriğine ihtiyaç duymaz, evde kullanılabilir.)

* İçinde tüm gerekli sürücü ve yazılımlar kurulu, hazır grafik arşivi yüklenmiş makinanın tüm özelliklerini kontrol etmeye hazır bilgisayar.

* Markalamaya hazır grafik arşivi ( Bilinen tüm teyp modelleri için düğme işaret çizimleri, cam kaldırma, klima kontrol vb. logo ve yazıları.)
   Yeni modellere göre işaretler güncellendikçe sitemizden yeni işaret paketlerini indirip kullanabilirsiniz
   ( Güncelleme paketleri sadece sistemi satın alan kullanıcılara özeldir, lütfen talepte bulunmayınız arşiv ayrıca satılık değildir.)

* Teorik ve pratik teknik destek. ( Tüm sistem 1 yıl garantilidir. ) Gerektiğinde uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak sisteme direkt müdahale edebiliyoruz.

Önemli Not: Boya, boya tabancası ve boya kompresörü pakete dahil değildir, çok fazla seçenek olduğundan burada eğitimini aldıktan sonra kendiniz edinmelisiniz.
Ayrıntılı bilgi için Gökhan Bey 0 532 526 38 67 arayabilirsiniz. ( Lütfen mesai saatleri dışında ve ürün açıklamalarını dikkatlice okumadan aramayınız.)

OTO TRİM AKSAMI ve DÜĞMELERİ YENİLEMEK İÇİN GEREKLİ OLAN MALZEMELER ;

* Airbrush seti , yada kompresörlü boya atma sistemi ve temel boya bilgisi. ( Atölyemizde eğitimi verilmekte, malzeme satışı yapılmamaktadır, herhangi bir yerden mini bir set temin edilebilir. Basit ve ucuzdur.)
* Lazer kazıma makinesi. ( Satışı, servisi ve eğitimi tarafımızdan verilmektedir. )
* Bilgisayar sistemi ve gerekli yazılımlar. ( Komple sistem satışında makineyle birlikte kurulu halde verilmektedir.)
* Tuşlar üzerindeki işaretler, çizimler. ( Sistemle birlikte işaret arşivi verilmekte ve arşiv sürekli güncellenmektedir.)
* Her aşamada eğitim. ( Yalnızca sistemi satın alan müşterilerimize max. 3 gün süren bir eğitim vermekteyiz.)
* Satış sonrası destek ; Sistemle verilen lazer makinesi 1 yıl garantilidir, işlemi nasıl yapacağınız konusunda gerekli eğitimi aldıktan sonra sürekli güncellenen videolu yapım aşamalarını gösteren arşive erişim ve bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak doğabilecek problemlere anında müdahale hizmeti vermekteyiz.

Notlar:
Lazer makinesi 1 yıl garantilidir, olası yazılım ve kaplamayla ilgili sorunlarınızda bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak servis hizmeti sürekliliği vardır. İşaretlerin bulunduğu grafik arşivimiz sürekli güncellenmektedir ve yalnızca sistemi satın alan müşterilerimize açıktır haricen bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Grafik arşivimizde henüz bulunmayan işaretler 1 saat içinde çizilerek arşive eklenmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR :

* Tuş yenileme paketimize boya tabancası ve kompresör dahil değildir, basit bir air brush sistemi yada kompresörlü boyama sistemi bu iş için yeterlidir.
kendi atölyemizde KL marka 8 bar, 50 LT kompresör ve Polikor PG-2000 marka boya tabancası kullanmaktayız boya sisteminin bize maliyeti 1500 TL olmuştur.

* Sisteme ilave olarak satın almanız gereken bir diğer ekipman ise 2kW güç kaynağıdır, güç kaynağı olası elektrik dalgalanmalarından makinanın etkilenmemesi için kullanılmalıdır. Güç kaynağı kullanılmadığı durumlarda elektrik dalgalanmasından bozulan makinalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. 2 Kw Güç kaynağının ortalama piyasa fiyatı 2.000 TL civarındadır.

Sistem teslimatı siparişinizle birlikte başlar ve 15 iş günüdür, ve komple paket fiyatı
7,000 $ + KDV'dir.
Sistem satın alındığındaki kur hesaplanacaktır.

Satınalma süreci :
Satınalma süreci kapora göndermenizle başlar birlikte belirlenen bir mesai gününde anlaşılır, eğitime gelindiğinde ürünün faturası adınıza kesilir ve ödemesi alınır.
Eğitim süreci başlar ve tüm aşamalar tamamlandıktan sonra makina aracınıza yüklenir, tüm sistem sadece fişe takılıp çalışacak halde teslim edilir, ekstra bir kurulum gerektirmez.

Eğitiminiz yerinizde sistemi çalıştırdığınızda direkt olarak iş kabulü yapıp para kazanmaya başlayabilmeniz için, işin kabulü, fiyatlandırması, tamamlanıp teslim edilmesine kadarki tüm süreci kapsar.

Atölyemizde restorasyon, tuş yenileme işleri yapılmamakta ve atölyemize gelen restorasyon işleri müşteriye en yakın sistem satışı yaptığımız atölyelere yönlendirilmektedir. Hali hazırda çalışmakta olan satışını ve eğitimini verdiğimiz sistemlerin çalıştığı iller başlıca aşağıdaki gibidir.

* Ankara -2
* İstanbul - 4
* Bursa - 2
* Niğde
* Antalya
* Alanya
* Kayseri
* Mersin
* Eskişehir
* Balıkesir
* Zonguldak
* Adana -2